سختی آب

دستگاه تصفیه آب خانگی

سختی آب دارای دو مشکل اساسی می باشد : محلول کلسیم و منیزیم که در آب موجود است موجب سختی آن می گردد که در داخل لوله ها، آب گرم کن ها، کتری چای، قهوه، سازندگان ماشین آلات صنعتی را تسریع می کند مقیاس جریان آب را از لوله هارا کاهش می دهد و یک رسانای ضعیف گرما است و در نهایت می تواند لوله ها را به طور کامل مسدود کند . سختی آب توانایی صابون را به کف کاهش می دهد چه در حمام،سینک،ماشین ظرفشوئی،ماشین لباسشوئی، که از صابون استفاده می شود بصورت یک تفاله چسبیده می شود. برای جلوگیری می توانید از فیلتر کردن و تقطیر آب توسط اسمز معکوس، اضافه کردن کربنات سدیم و یا یک نرم کننده آب تصفیه آب خانگی در صرفه جویی آب  به صرفه است و آبی که در یخچال و فریزر است طعم و بو آن را بهبود می بخشد. پاک کننده رسوب نیز یک از راه حل های نرم کننده آب است.

تصفیه آب های خانگی شرکت با ارائه دستگاه های با کیفیت بالا و ساخت کشور تایوان با فیلترهای متنوع و کارایی متفاوت که می تواند آب را در چند مرحله تصفیه آب پاک و گوارا رابه شما عرضه کند این شرکت با ارائه این تصفیه و خدمات پس از فروش آن آب تصفیه شده که مواد مضر آب را از بین برده و باکتری و میکرو ارگانسیم های موجود در آب را نابود می کنند و طعم و بو آب را بهبود می بخشد برای شما به ارمغان می آورد.

Water hardness has two major problems: the dissolved calcium and magnesium that cause hardness of the water in the pipes, water heaters, kettle, tea, coffee, manufacturers of industrial machines accelerates the scale flow to cut the pipe and a poor conductor of heat and can eventually block the pipe completely. Water hardness reduces the ability of soap to the floor in the bathroom, sink, dishwasher, washing machine, which is used as a soap scum sticking out. To avoid condensation water can filter and reverse osmosis, water softeners add sodium carbonate or a home water purification water saving and water-efficient refrigerator is that it improves the taste and smell . Descaling the water softener is a solution.

After the sale of treated water that harmful substances and bacteria and micro-organisms destroyed water in the water destroy and improves water taste and smell brings to you.

Water purifier aqua clean, water purifier PURE WATER, puricom water purifier water purifier pure line, water purifier pure pro – model s800, water purifier pure safe, water purifier pure water, water purification units purepro, Purifier water puricom, water purifier puritec, water purifier puritech, water purifier ro, the water purifier water purifier housework, housework wholesale store water purification materials, water purification housework, housework, housework, water filter purifier performance Household water