کاربرد فیلترهای غشائی در تصفیه آب آشامیدنی

با استفاده از فیلترهای غشائی که باعث حذف بسیاری از آلاینده ها را از آب می شود غشاها به حذف کلر و بسیاری از رات آب را از بین می برد هر گالن از آب های فیلتر شده بسیاری از منابع معدنی طبیعی از جمله کلسیم،منیزیم، از آب حذف می شود که با استفاده از فیلترهای مینرال تمام املاح آب باز می گردد. ادامه خواندن “کاربرد فیلترهای غشائی در تصفیه آب آشامیدنی”

استفاده از آب تصفیه شده با عملکرد اسمز معکوس

اسمز معکوس سیستم آب آشامیدنی را کنار می گذارد ، آب تمیز به طور مستقیم از یک شیر آب آشپزخانه و یا یخچال و فریزر دردسترس قرار میگیرد . در فرایند اسمز معکوس آب آشامیدنی با طراوت و خوشمزه و سالم ارائه می شود که آبی سالم با هزینه های کمتر و راحت تر در اختیار قرار میگیرد. ادامه خواندن “استفاده از آب تصفیه شده با عملکرد اسمز معکوس”

ویژگی و کاربرد مخازن گالوانیزه

ویژگی ها:

نصب سریع و آسان

قابلیت نصب در مناطق کوهستانی و صعب العبور

مقاوم در برابر شرایط سخت آب و هوایی

عرضه در حجم های 2000- 30 مترمکعب ادامه خواندن “ویژگی و کاربرد مخازن گالوانیزه”

منظور آب سخت چیست؟

آب سخت واژه ای است که به آب حاوی کاتیونهای کلسیم، منیزیم، استرانسیم، اهن، منگنز و… گفته می شود با توجه به اینکه میزان استرانسیم، اهن، منگنز و غیره درآب بسیار ناچیز است بنابراین یون های کلسیم و منیزیم عامل ایجاد سختی آب به حساب می آیند، برای حذف این یون ها از سختی گیرهای کاتیونی استفاده می شود. ادامه خواندن “منظور آب سخت چیست؟”

دستگاه نیمه صنعتی ( 300 & 400 گالنی )

قابل استفاده در ادارات ، مدارس ، کارخانه ها ، رستورانها ، اماکن ورزشی و …

قابل اتصال به سیستم آب سرد کن

ظرفیت تولید : 1200 لیتر و 1600 لیتر در 24 ساعت ادامه خواندن “دستگاه نیمه صنعتی ( 300 & 400 گالنی )”

سیستم اسمز معکوس

با استفاده از دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس می توان به کیفیت مطلوب آب آشامیدنی دست یافت. در این دستگاه ها با بهره گیری از تکنولوژی ممبران تمامی مواد مضر از آب حذف می شود و آب بدست آمده از نظر استاندارد مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد. ادامه خواندن “سیستم اسمز معکوس”

استفاده از روش اسمز معکوس (Reverse Osmosis) برای تصفیه آب

استفاده از روش اسمز معکوس دارای 6 مرحله برای تصفیه آب به شرح زیر:

چند مرحله از مراحل اصلی فیلتراسیون را توضیح می دهیم :

مرحله اول فیلتراسیون فیلتر کارتریج پلی پروپلین 5 میکرون:

این فیلتر جهت جلوگیری از عبور تخم انگل و اجسام ریز و محلول در آب مثل شن، گل و نمک و یا زنگ زدگی لوله‌های آب( تا قطر 5 میکرون) بکار گرفته می‌شود. ادامه خواندن “استفاده از روش اسمز معکوس (Reverse Osmosis) برای تصفیه آب”