آلاینده های چربی گیر در فاضلابها

چربی و روغن ها یکی از آلاینده های معمول در انواع فاضلابها هستند. دربرخی موارد مقدار چربی و روغن ها آنچنان بالاست که استقرار یک سیستم حذف روغن وچربی ها ضرورت پیدا  می نماید. معمولاً فاضلاب های نظیر فاضلاب های تولیدی آشپزخانه ها ، رستوران ها، کارواش ، قالیشویی و واحد پیکینگ درصنایع فولاد دارای چنین وضعیتی هستند. به سبب کارایی و هزینه کم روش شناور سازی ثقلی، امروزه در اغلب موارد از این روش برای حذف چربی و روغن ها از فاضلاب استفاده می شود. این روش نوعی روش فیزیکی تصفیه فاضلاب است که طی آن نیاز به هیچ گونه تجهیزات الکترومکانیکالی وجود نداشته و کاملا مقرون به صرفه از جهت هزینه اولیه و نگهداری میباشد. ادامه خواندن “آلاینده های چربی گیر در فاضلابها”

فرآیند جداسازی آب و چربی‌ها

روش شناورسازی برای جداسازی آب و چربی‌:

شناورسازی: شناورسازی از جمله مهمترین عملیاتی است که برای جداسازی ذرات جامد یا مایع از یک فاز مایع بکار می‌رود. مواد قابل شناوری (بطور عمده روغن‌های امولسیونی و مواد آلی) معمولاً در طراحی تجهیزات تصفیه‌ی مقدماتی در صنعت نسبت به مواد قابل ته‌نشینی از اهمیت بیشتری برخوردارند.مزیت اصلی شناورسازی بر ته‌نشینی این است که با این روش، ذراتی که

بسیار کوچک و یا سبک هستند را می‌توان در زمان کوتاه‌تری حذف کرد. ادامه خواندن “فرآیند جداسازی آب و چربی‌ها”

فرایند رسوب زدایی و حذف رسوبات پیشین

درفن آوری سختی گیری مغناطیسی  همراه با فرایند سختی گیری فرایند رسوبزدایی نیز رخ می‌دهد به این ترتیب که به مرور زمان رسوب‌های قبلی موجود درسیستم نیز در آب حل شده و از دیواره‌ها جدا می شوند که با فرایند تخلیه آبیا فیلتر در ابعاد میکرونی از سیستم خارج می‌شود و این در حالیست که تقریبا هیچ یک از روشهای معمول توانایی چنین فرایندی را ندارند و تنها راه حل موجود استفاده از اسید شویی است که این روش علاوه بر خسارت فراوان ناشی از خوردگی ، هزینه تعطیلی و راه اندازی مجدد را نیز به تاسیسات تحمیل میکند درصورتیکه استفاده از سختی گیری مغناطیسی نیاز به اسید شویی رابرطرف کرده و سیستم را ازراه اندازی مجدد بی نیاز می‌کند . ادامه خواندن “فرایند رسوب زدایی و حذف رسوبات پیشین”

چربی گیر فاضلاب

امروزه به سبب کارایی و و هزینه ی کم , روش شناور سازی ثقلی برای حذف چربی و روغن ها از فاضلاب به کار گرفته می شود. دراین روش هیچگونه تجهیزات الکترومکانیکی به کار گرفته نخواهد شد .ازانجا که وزن مخصوص روغن و چربی ها کمتر از فاضلاب است این ذرات بصورت شناور بر روی سطح فاضلاب قرار می گیرند .

اگر ساکن استان البرز و شهر کرج هستید می توانید از نمایندگی اصلی دستگاه تصفیه آب شور آکوا در کرج محصول خود را تهیه کنید.

ادامه خواندن “چربی گیر فاضلاب”

چربی گیر پلی اتیلنی درانواع فاضلابها

چربی و روغن ها یکی از آلاینده های معمول در انواع فاضلابها هستند. دربرخی موارد مقدار چربی و روغن ها آنچنان بالاست که استقرار یک سیستم حذف روغن وچربی ها ضرورت پیدا  می نماید. معمولاً فاضلاب های نظیر فاضلاب های تولیدی آشپزخانه ها، رستوران ها، کارواش، قالیشویی و واحد پیکینگ درصنایع فولاد دارای چنین وضعیتی هستند. به سبب کارایی و هزینه کم روش شناور سازی ثقلی، امروزه در اغلب موارد از این روش برای حذف چربی و روغن ها از فاضلاب استفاده می شود.این روش نوعی روش فیزیکی تصفیه فاضلاب است که طی آن نیاز به هیچ گونه تجهیزات الکترومکانیکالی وجود نداشته و کاملا مقرون به صرفه از جهت هزینه اولیه و نگهداری میباشد. ادامه خواندن “چربی گیر پلی اتیلنی درانواع فاضلابها”

DAF چربی گیر

چربی گیر – سیستم شناور سازی با هوای فشرده(DAF) – جهت جدا سازی مواد معلق موجود در فاضلاب به ویژه ذرات روغن مورد استفاده قرار می گیرد.نحوه عملکرد سیستم بدین صورت است که ابتدا در مخزنی هوا با آب کاملا مخلوط گردیده وسپس با فشار وارد تانکDAF  می گردد. ادامه خواندن “DAF چربی گیر”

فرایند تصفیه فاضلاب در سامانه به – پاک

فرایند تصفیه فاضلاب در سامانه به – پاک از نوع فرایندهای تصفیه فاضلاب MBR بوده که یک سامانه تصفیه یکپارچه است و از ترکیب فرایند تصفیه بیولوژیکی با یک سامانه ممبرانی تشکیل می شود این فرایند با ادغام واحدهای ته نشینی، هوادهی، فیلتراسیون و ضدعفونی در یک راکتور جایگزینی فرایندهای تصفیه فاضلاب متعارف شده است که یک سامانه ساده و موثر را ادامه خواندن “فرایند تصفیه فاضلاب در سامانه به – پاک”

سه مکانیزم در فرایند لخته سازی آب وفضلاب

۱- جذب سطحی و خنثی سازی

۲- به دام افتادن ذرات کلوئیدی

۳- پل سازی ادامه خواندن “سه مکانیزم در فرایند لخته سازی آب وفضلاب”

کاربرد ازن ژانراتور در مرغداریها

بخش اول : استفاده از سیستم ازن ژنراتور جهت استریل و ضدعفونی کردن آب مرغداری است که این روش جز تکنولوژیهای دنیا برای بهبود آب مصرفی این صنایع است در این روش استریل و ضدعفونی کردن آب مرغداری هیچ ماده شیمیایی در آب باقی نمی ماند.و باعث بروز حالت ادامه خواندن “کاربرد ازن ژانراتور در مرغداریها”

شرح خدمات شرکت در ساخت و نصب تجهیزات فاضلاب شهری و صنعتی

1-    پمپ های مستغرق فاضلابی و لجن / پمپ های مارپیچ
2-    شبکه های آشغالگیر دستی و مکانیک / آشغال خرد کن

ادامه خواندن “شرح خدمات شرکت در ساخت و نصب تجهیزات فاضلاب شهری و صنعتی”

مهمترین مزایای چربی گیر رستوران و آشپزخانه های صنعتی

 • قابلیت ساخت و مونتاژ درمحل پروژه دستگاه چربی گیر رستوران فایبرگلاس.
 • قابلیت ساخت درابعاد دلخواه دستگاه چربی گیر فایبرگلاس رستوران.
 • ایزولاسیون کامل و بدون بو دستگاه چربی گیر رستوران فایبرگلاس.
 • استحکام بسیار بالای جداره و امکان مدفون کردن آن دستگاه چربی گیر فایبرگلاس رستوران.
 • مقاومت بسیاربالا درمقابل خوردگی و مواد شیمیایی دستگاه چربی گیر رستوران فایبرگلاس.
 • حمل و نصب آسان دستگاه چربی گیرفایبرگلاس رستوران.
 • قابلیت جابجایی محل استقرار دستگاه چربی گیر رستوران فایبرگلاس.
 • دارا بودن پوشش ضد اشعه ماورا بنفش دستگاه چربی گیر فایبرگلاس رستوران UV
 • عمر طولانی دستگاه چربی گیر رستوران فایبرگلاس.
 • عدم نیاز به عایق کاری و تعمیر دستگاه چربی گیر فایبرگلاس رستوران.

ادامه خواندن “مهمترین مزایای چربی گیر رستوران و آشپزخانه های صنعتی”

خدمات مهندسی شرکت

 • طراحی و ساخت مخازن تحت فشار افقی و عمودی (Pressure Sand & Carbon Filter)
 • تولید و اجرای سپتیک تانک ( سپتیک )، ایمهوف تانک، منهول و مخازن به صورت بتنی و پلی اتیلنی دو جداره
 • تولید و اجرای سپتیک تانک و چربیگیر از جنس فایبرگلاس

ادامه خواندن “خدمات مهندسی شرکت”