خواص درمانی آب قلیایی و مزایای سیستم uv

خواص درمانی آب قلیایی :

  • کاهش خطر حملات قلبی و بیماری های قلبی و عروقی
  • کاهش میزان خستگی و رفع خواب آلودگی
  • افزایش آب رسانی به اندام های بدن با تولید خوشه های ریز مولکولی آب
  • کاهش وزن و تناسب اندام
  • بهبود کارکرد دستگاه گوارش و جلوگیری از سوزش معده
  • کاهش استرس و کاهش کوفتگی و درد عضلانی
  • افزایش ایمنی بدن با افزایش اکسیژن رسانی به سلول های بدن و دفع سموم از بدن ادامه خواندن “خواص درمانی آب قلیایی و مزایای سیستم uv”

عوامل مهم موثر در گندزدائی با کلر

در صورتی که دستگاه بیشتر از یک روز از سرویس خارج می‌گردد باید سرکه شویی شود.

عوامل مهم موثر در گندزدائی با کلر :

غلظت کلر :با بالا رفتن میزان غلظت کلر توان گندزدائی آن افزایش می‌یابد.

زمان تماس کلر با آب : با افزایش زمان تماس کلر با آب ، تاثیرگندزدائی کلر بیشتر میگردد. لذا به غلظت کلر کمتری نیاز می‌باشد. ادامه خواندن “عوامل مهم موثر در گندزدائی با کلر”

نانو سنسورها در تصفیه آب و پساب

از آنجائی که بسیاری از خواصی که انتظار می‌رود توسط سنسورها اندازه‌گیری شود در سطح مولکولی یا اتمی‌هستند از نانوتکنولوژی در کاربردهای حسگری یا شناسایی استفاده زیادی می‌شود. ادامه خواندن “نانو سنسورها در تصفیه آب و پساب”

روش‌های تصفیه آب خانگی

بررسی روش‌های تصفیه آب خانگی و کاربرد آنها
دستگاههای تصفیه آب خانگی برای حذف یا کاهـش مواد زائد آب آشامیدنی بکار میروند. این مواد عمدتا عبارتند از :
الف) سختی آب
ب) کلر و ترکیبات بیماریزای کلر
ج) فلزات سنگین
د) آلودگی‌های میکربی
در زیر به بررسی این پارامترها و روشهای تصفیه آن‌ها می‌پردازیم :
۱) مواد زائد آب ادامه خواندن “روش‌های تصفیه آب خانگی”

ضد عفونی سیستم انتقال (لوله ها تانک های ذخیره)

ضد عفونی سیستم انتقال (لوله ها تانک های ذخیره) :

پس از اتمام عملیات فراوری جهت شستشو و استریل خطوط تولید آب با غلظت بالای ازن پیشنهاد می گردد در این قسمت یک دستگاه ازن ژنراتور در نزدیکترن مکان نسبت به مخزن نهایی نصب می گردد و ازن به صورت مداوم با غلظت بالا در آب تزریق شده و آبی با خاصیت استریل کنندگی بالا تولید می کند که می تواند باعث از بین رفتن باکتری ها، قارچ ها، بیو فیلم ها کاهش ادامه خواندن “ضد عفونی سیستم انتقال (لوله ها تانک های ذخیره)”

فواید ازن در تصفیه آب

ازن فرم مولکولی از اکسیژن است که در آن سه اتم اکسیژن به یکدیگر متصل شده اند اتم اکسیژن اضافی در ساختار ازن آنرا به قویترین اکسیدکننده و ضدعفونی کننده ی کاملا طبیعی تبدیل کرده است ازن بسیار ناپایدار بوده و تحت شرایط عادی به سرعت تجزیه می شود بنابراین ادامه خواندن “فواید ازن در تصفیه آب”

مضرات سختی آب در منازل

آیا شما در منطقه ای با آب سخت زندگی می کنند؟

اگر چنین است ، شما احتمالا با مانده ناخوشا یند آب سخت در سینک ظرفشویی ، داخل کولرهای منازل ، و سطوح ترک آشنا هستید. سپرده رسوب آهک حتی می توانید مانع لوله کشی ، به طور بالقوه منجر به تعمیرات پرهزینه شود. نرم کننده آب طراحی شده اند که به مواد معدنی از آب خود را در طول تمامی قسمت خانه خود ،را از هر گونه خطر های مخرب را از بین می برد ادامه خواندن “مضرات سختی آب در منازل”

هوزینگ های فیلتر دستگاه تصفیه آب

هوزینگ های تک مرحله ای

هوزینگ های تک مرحله ای با ورودی های 1/2 ، 3/4 و 1 اینچی در اندازه های مختلف 7 ، 10 ، و 20 اینچی ، مناسب جهت انواع فیلترها و مصارف مختلف فیلتراسیون آب می باشند.

همچنین هوزینگ های آب گرم تک مرحله ای جهت استفاده در آب گرم تا 80 درجه سانتی گراد می باشند. ادامه خواندن “هوزینگ های فیلتر دستگاه تصفیه آب”