برج خنک کننده فایبرگلاس

شرکت بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات فایبرگلاس در ایران، توانایی تولید طیف وسیعی از محصولات فایبرگلاس را دارا می باشد. همانطور که می دانید ظرفیت گرمایی ویژه بالا ، سیالیت، بی خطر بودن و دسترسی آسان به آب باعث شده که در اکثر صنایع از آن به عنوان سیال خنک کننده دستگاهها و تجهیزات استفاده شود. با توجه به اینکه اکثر مناطق ایران در ناحیه بیابانی و نیمه بیابانی واقع شده است، بنابراین استفاده بی رویه از آب جهت خنک کردن فرآیند با مشکل مواجه خواهد بود. از این رو استفاده از برج خنک کننده فایبرگلاس جهت خنک کردن آب خروجی از فرآیندهای مذکور باعث صرفه جویی قابل توجه در مصرف آب خواهد شد.  ادامه خواندن “برج خنک کننده فایبرگلاس”

اهمیت فرایند دیگ های بخار

اهمیت فزاینده دیگهای بخار در کارخانه جات و لزوم تعمیر و نگهداری و راهبری دقیق آنها، جهت دستیابی به تولید صنعتی ، بر هیچ کس پوشیده نیست. همچنین وجود افراد متخصص و آشنا به عملکرد مجموعه های مولد بخار و حرارت نیز، جهت بهره برداری منظم و مستمر از دیگهای بخار اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. با توجه به وضعیت نامطلوب آموزش و منابع آموزشی دانش فنی ، نبودن راه کارهایی برای تبادل تجارب افراد فعال در این صنعت و آشفتگی بازار تجهیزات و خدمات که انتخاب و خرید و نگهداری تجهیزات بخار را برای صاحبان صنایع و کاربران مشکل می سازد. ادامه خواندن “اهمیت فرایند دیگ های بخار”

مراحل کاری و توضیحات فنی دستگاه :

دستگاه تصفیه آب با تکنولوژی RO ( اسمز معکوس یا آب شیرین کن ) برای محل هایی که آب ورودی دارای مقادیر بیش از حد نرمال جامدات محلول می باشد طراحی شده است. این دستگاه علاوه بر حذف ذرات معلق و گازهای شیمیایی موجود در آب ، ‌قادراست که سنگینی (TDS) و سختی (TH) آب را نیز تاحد قابل توجهی کاهش دهد. آب شیرین کن های خانگی زیر سینکی به روش اسمز معکوس (Reverse osmosis) عمل می کنند. روش اسمز معکوس یکی از روش های نوین جداسازی می باشد که در آن املاح تا ابعاد 0.001 میکرون توسط غشای ممبرین و با فشاری که پمپ ایجاد می کند ,حذف می شوند.این روش قادر بهجداسازی مواد غیر آلی حل شده ، مواد آلی حل شده ، آلایندههای میکروبیولوژیکی از قبیل اندوتوکسین ها ، ویروس ها و باکتری ها می باشد . ادامه خواندن “مراحل کاری و توضیحات فنی دستگاه :”

کاربرد محلول پاشی یا خاکی سیلیس

 سیلیس به خودی خود سمی نیست و امکان تجمع آن با عملیات زراعی در خاک بوجود نمی آید. به طور کلی سیلیس از طریق ریشه بیشتر و مؤثر تر از برگها جذب می شود، چرا که جذب برگی در برخی از گیاهان ممکن است به خوبی صورت نگیرد. قابلیت دسترسی سیلیس در خاک به میزان مواد آلی و مواد معدنی موجود درخاک بستگی دارد. خاک های دارای مقادیر بالای مواد آلی معمولاً میزان سیلیس قابل دسترس بیشتری در محلول خاک دارند. ادامه خواندن “کاربرد محلول پاشی یا خاکی سیلیس”

عملکرد RO 

مولکولهای حلال در پدیده اسمزی ، تحت نیروی اسمزی از غشاء نیمه تراوا عبور کرده و وارد محیط محلول ، با غلظت بالا می گردد . این پدیده طبیعی سعی در همسان سازی غلظت هر دو محیط غلیظ و رقیق در دو طرف غشاء دارد و تا جایی ادامه می یابد که غلظت اجزاء در دو طرف غشاء برابر شوند. اگر یک غشاء نیمه تراوا  بین دو محیط ، یکی از آب خالص و دیگری از آب شور قرار گیرد ، مقداری از آب خالص ازغشاء عبور کرده و وارد محیط غلیظ تر می شود ، جهت طبیعی حرکت به گونه ای است که محلول غلیظ تر رقیق شود . ادامه خواندن “عملکرد RO “

سختی آب

سختی آب، عملا شاخص میزان فعل و انفعال آب با صابون است و برای شستشو با آب های سخت تر به صابون زیادتری نیاز است  سختی آب به مجموعه املاح کلسیم و منیزیم موجود در آب بر حسب میلی گرم در لیتر کربنات کلسیم اطلاق میشود .

طبقه بندی آب ها از نظر سختی بشرح زیر میباشد  :

ادامه خواندن “سختی آب”

نسل جدید تهویه مطبوع با کیفیت برتر و فن آوری روز دنیا

تولیدکننده انحصاری قطعات : نازل برج خنک کننده ، دریچه بازدید کریستال ، نازل ایرواشر صنعتی و خانگی ، دستگیره متحرک درب هواساز ، دستگیره ثابت ، لولای دایکاستی ، لولای صنعتی پلی آمید ، دمپر آلومینیومی طرح آرسیو ، انواع پروفیل آلومینیوم

طراح و سازنده دستگاه های : هواساز ، پرده هوا ، یونیت هیتر ، برج خنک کننده ، فن کوئل سقفی ، چیلر آبی و هوایی ، ایرواشر خانگی و صنعتی ، پکیج یونیت سرمایی و گرمایی . ادامه خواندن “نسل جدید تهویه مطبوع با کیفیت برتر و فن آوری روز دنیا”

مزایای سیستم کلر زنی

 • مشکلات ایمنی در رابطه با حمل و نقل و ذخیره ازن محدود است.
 • خواص ویروس کشی و باکتری کشی عالی دارد.
 • فرآیند گندزدایی در زمانهای تماس کوتاه صورت می گیرد.
 • کیفیت آبهای پذیرنده به علت افزایش غلظت اکسیژن محلول حاصل از گندزدایی ازن بهبود کیفیت پساب فلضلاب (از جمله رنگ ، بوو کدورت)
 • توسعه آسان فرآیند ازن برای زلال سازی پیشرفته

ادامه خواندن “مزایای سیستم کلر زنی”

عملکرد فیلتر شنی

فیلتر شنی جهت حذف ذرات معلق (Suspended Solids) تا قطر 50 میکرون یا به بیان ساده کاهش کدورت آب می باشد  .در این صافی ها با عبور مایع از درون بستر ، مواد معلق و ذرات ریز در بین خلل و فرج بستر باقی می مانند و آب زلال خارج می گردد . در اثر کارکرد مداوم صافی ، مواد معلق موجود در آب بین ذرات بستر تجمع می کند و در نتیجه شدت جریان آب عبوری کاهش یافته و افت فشار درون صافی افزایش می یابد ، در این حالت لازم است که صافی شستشـو داده شـود و این عمل با عبورآب درجهت معـکوس انجام می گیرد . ادامه خواندن “عملکرد فیلتر شنی”

دستگاه جوش هیدرولیکی D-630

مورد استفاده : در خطوط انتقال لوله های پلی اتیلن ویژه جوش سر به سر

مشخصات : قابلیت جوش لوله های پلی اتیلن از قطره 400 الی 630 میلیمتر با فشار کاری (2/3-4-6-10 الی 16) اتمسفر

متعلقات :

 • یونیت هیدرولیک الکتریکی با توان قدرتی 2000 وات مجهز به تایمر الکترونیکی و هشدار دهنده به همراه آکولوماتورچک والو
 • رنده کلاج دار الکتریکی 2000 وات گیربکسی با تیغه فولادی

ادامه خواندن “دستگاه جوش هیدرولیکی D-630”

مشخصات فنی میکرو فیلترهای شرکت

 • فیلترهای با ظرفیت بالاتر مطابق سفارش ساخته می شود .
 • هوزینگ های سری F با کلاس PN 16 – RF می باشند .
 • فلنچ های به کار برده شده در هوزینگ های سری F با کلاس PN 16 – RF می باشند .
 • داخل هوزینگ های سری F دارای پوشش اپوکسی جهت جلوگیری از خوردگی و خارج آنها رنگ صنعتی زده می شود .
 • هوزینگ های سری F طبق استاندارد ASME SEC 8 DIV 1  ساخته می شوند .

ادامه خواندن “مشخصات فنی میکرو فیلترهای شرکت”

اتصالات منهول

(به معنی : آدم رو) یک نوع از اتصالات است که برای متصل کردن چند شبکه وخط راه رو به هم مورد استفاده قرار می گیرد.مثلا در سیستم فاضلاب برای آنکه جندین خط لوله فاضلاب را به یکدیگر متصل کنند و به یک مسیرهدایت نمایند از منهول استفاده می شود و یا در سیستم های مخابراتی دسترسی به مسیرهای کابل ها در زیر زمین استفاده می شود . ادامه خواندن “اتصالات منهول”