مراحل مختلف تصفیه آب خانگی

مراحل تصفیه آب خانگی

در مرحله اول آب ورودی وارد فیلتر پ.پ می شود این فیلتر الیافی است از جنس پلی پروپیلن و 100درصد خالص و فشرده و 5 میکرون با پوسته شفاف که این فیلتر توانایی حذف شن، ماسه، گل و لای، لجن و به طور کلی تمامی ذرات معلق بزرگتر از 1 تا 5 میکرون را داراست.پوسته شفاف این مرحله زمان تعویض این فیلتر را به سادگی نشان می دهد.
آب وارد مرحله دوم می شود ،فیلتر کربن پودری که کپسولی پر شده از دانه های کربنی است، کربن به کار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت حذف کلر، تری هالومتان ها و بیشتر مواد شیمیایی آلی موجود در حشره کش ها و آفت کش ها، و رنگ و تأثیرات ناشی از ماندگاری آب در داخل مخزن را از بین می برد و با عث بهبودی در طعم و بوی آب می شود.
سپس آب وارد مرحله سوم یعنی فیلتر کربن بلاک می شود که استوانه ای است که دور تا دور آن با نوار توری شکل پوشانده شده است، کربن به کار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت تکمیل عملکرد مرحله دوم و حذف مواد شیمیایی موجود در آب می باشد. عملکردش به این شکل است که کربنی را که آزاد شده بلوکه می کند و مجدد بو و طعم آب و کلر آن را می گیرد.
از این مرحله به بعد وارد مرحله اصلی تصفیه آب می شویم، آب وارد پمپ می شود و پمپ با فشاری در حدود10بار فشار آب را هدایت می کند به سمت فیلتر اصلی که همان ممبران است. فیلتر اسمز معکوس از چندین لایه غشاء نیمه تراوا که به دور یک لوله مرکزی پیچیده شده تشکیل شده است. عملکرد اصلی غشای ممبرین جهت حذف املاح مضر تا ابعاد 0/0001 میکرون است از جمله مواد غیر آلی حل شده، مواد آلی حل شده، آلاینده های میکروبیوژیکی از قبیل آندوتوکسین ها و ویروس ها و باکتری ها و نیترات و نیتریت و فلزات سنگین مانند جیوه، آرسنیک، سرب و روی می باشد. در این مرحله آب خام توسط پمپ به داخل این غشاء نیمه تراوا رانده می شود و چون ناخالصی ها قادر به عبوراز غشاء نیستند از این رو در یک طرف غشاء، آب تقریبأ خالص و در طرف دیگر آب تغلیظ شده وجود دارد که در این مرحله آب به مرحله تقطیر می رسد.
آب از این مرحله وارد فیلتر بعدی یعنی کوکونات یا کربن خطی می شود که فیلتر مرحله 5 است که این فیلتر از جنس پوسته نارگیل است و به نوعی هم باعث بهبودی طعم آب مصرفی می شود و به نوعی اثرماندگاری آب درون مخزن را از بین می برد و در مرحله 6 که همان فیلتر مینرال یا بیوسرامیک مواد معدنی زرد است می شود که از یک سری توپی پر شده است که تمام املاح مفید مانند کلسیم، منیزیم، سولفات و کلراید را اضافه می کند تا طعم آب طبیعی شده و تلخی و گسی آب از بین برود.
در انتها می توان یک فیلتر قلیایی افزود که کپسولی است پر شده از برخی یون ها که باعث افزایش PH آب می شود و این آب را از حالت اسیدی به قلیایی تبدیل می کند چون بدن انسان ماهیت اسیدی دارد پس باید عامل بازی این ماهیت اسیدی را خنثی کند و علاوه بر این ها اکسیژن فعال به بدن انسان می دهد که موجب گردش خون نرمال می شود و سلول های مرده را ترمیم می کند بخصوص بیماران کلیوی و دیابتی و صفراوی.

In the first stage, the water enters the filter c. P is the filter fibers of polypropylene and 100% pure and intense and 5 microns with shell Clear the filter to remove gravel, sand, silt, mud and generally all particles larger than 5 micron is 1. The time to replace the filter is simply a transparent shell show.

The carbon used in the filter of coconut shells with white shell to complete the second stage and eliminate chemicals in the water. Actions in the form of carbon that is released and re-freeze the water and chlorine smell and taste it takes.

 Reverse osmosis filtered through several layers of semi-permeable membrane wrapped around a central tube is formed. The main function of cell membranes to remove harmful minerals 0001/0 microns in size
Including dissolved inorganic materials, organic materials dissolved, Mykrvbyvzhyky contaminants such as endotoxin and viruses, bacteria and nitrates and nitrites, and heavy metals such as mercury, arsenic, lead, and zinc.
The distillation process is.
Water from the stage into the next filter is linear STANLEY J. KOCON or carbon filter stage 5, the filter is made from coconut shell

Finally, it can be said that an alkaline filter capsule is filled with some of the ions which increases the water PH
And the water from acidic to alkaline and acidic nature makes the human body
So should neutralize the acidic nature of the game, and the addition of active oxygen in the human body
Which is the normal blood circulation and restore the dead cells, especially in patients with diabetes and kidney and gallstones.

Aqua Water Purifier, Water Filter Aqua Life, Water Purifier Aqua Clean, soft water, domestic water, soft water, domestic water purifier, water purifier, Saif, Saif water machine, soft water by installing a water treatment system, water site Saif, Saif water company, water, soft water purifier sales, price of Saif water, soft water, water purification equipment dealers